how to build a website for free

BEZPEČNÝ SKLAD DÍKY SYSTÉMU IQAROS

Okamžité výstrahy, pravidelné zprávy, časté měření bezdrátovými senzory.

SNADNO A EFEKTIVNĚ

Stálá kontrola skladovacích podmínek (teploty a vlhkosti) v halách, zásobárnách, archivech, výrobnách.

Senzory bez kabeláže mohou být umístěny kdekoliv a inteligentní bezdrátový systém měří a zpracovává hodnoty každé 4 minuty. Při překročení limitu obratem odesílá výstrahu e-mailem. Senzory měří teplotu v rozsahu -40 °C až 85 °C, vlhkost v rozsahu 0-90 %.

Firma MICRORISC, která je výrobcem sady IQAROS, je současně autorem přenosové BEZDRÁTOVÉ meshové technologie IQRF®, dostala za ni ocenění Česká hlava, je na trhu 30 let, vyvíjí a vyrábí elektronické komponenty i celá řešení, spolupracuje s univerzitami na společných projektech a je zakládajícím členem IQRF Alliance – sdružení komerčních i nekomerčních subjektů s cílem zrychlit a zjednodušit budování konkurenceschopných IoT řešení.

JEDNODUCHÁ INSTALACE

Sadu jen vybalíte, zařízení rozmístíte a spustíte a nic dalšího. 

Senzory bez kabeláže mohou být umístěny kdekoliv a inteligentní bezdrátový systém měří a zpracovává hodnoty každé 4 minuty. Při překročení limitu obratem odesílá výstrahu e-mailem. Senzory měří teplotu v rozsahu -40 °C až 85 °C, vlhkost v rozsahu 0-90 %.

Síť senzorů a repeaterů bez kabeláže je z výroby připravena tak, že jen nastavíte limity hodnot a kontaktní údaje. Senzory můžete dát kamkoliv a mohou být vybaveny externím čidlem, tedy mohou získávat i data z prostředí, ve kterém je silný mráz nebo extrémní vlhkost. Výrobce garantuje životnost baterií senzorů 7 let.  

OBSAH SADY IQAROS

Sada je cenově zvýhodněné balení senzorů a potřebné bezdrátové infrastruktury. Vše je z výroby nachystáno.

Sada IQAROS obsahuje IoT bránu, která spojuje síť senzorů (síť IQRF) s ethernetovou sítí. V síti IQRF můžete mít až 30 SENZORŮ a až 6 repeaterů. Senzory měří teplotu a vlhkost a každé 4 minuty odesílají data.

V mezičase šetří energii díky úspornému režimu. Na uživatelské aplikaci se zobrazují hodnoty a grafy naměřených hodnot. V aplikaci lze nastavit parametry, jako minimum a maximum teploty a vlhkosti, komunikační e-mail, kam se odesílají výstrahy, reporty apod.

Bránu lze nastavit i pro vzdálenou komunikaci do cloudových služeb.  

ZKUŠENOSTI A DOPORUČENÍ MICRORISCU

Neodkládejte své rozhodnutí, vyplatí se to, využijte výhod. Vyberte si správnou variantu. 

Zvýhodněné sady najdete i na e-shopu.

MICRORISC s.r.o.

Pokrytí v budovách pomocí repeaterů je většinou dostatečné. Výrobce má prakticky vyzkoušeno pokrytí svého sídla i s přilehlými halami jedním repeaterm. Je-li třeba, lze infrastrukturu posílit.

Systém je možno napojit na cloudové služby partnerů, což přináší další rozšíření funkčnosti – například zanesení senzorů do mapových podkladů, delší ukládání dat, zákaznické dashboardy.

MICRORISC: „Poskytujeme službu PRE-SALES. Návštěva specialisty, který odzkouší dosahy pro bezdrátovou komunikaci a sdělí detaily, je zdarma – pouze za cestovné. Doporučíme počet repeaterů, senzorů a jejich rozmístění. Více na webu.  
Nyní nabízíme zvýhodněné sady Small pro všechny tři typy senzorů – Industrial, Industrial Pro, Industrial X, případně větší sady Medium a Large pro typ senzoru Industrial Pro, který je určen pro profesionální použití ve výrobnách, skladech, prodejnách, archivech…“ 

Small Industrial

IQAROS Industrial
Small

Medium Industrial Pro

IQAROS Industrial Pro
Medium

Small Industrial X

IQAROS Industrial X
Small

O společnosti

MICRORISC s.r.o.
Průmyslová 1275
506 01  Jičín

 

Email: iqaros@iqaros.cz   
Phone: +420 493 538 125
GPS: 50.4279447N, 15.3696769E

 

IČO: 25 92 16 81
DIČ: CZ 25 92 16 81
www.microrisc.com